2020 senesi itibariyle cansutamer.com internet sitesi ile genel ağda veya sosyal ağlarda yayın hayatını sürdüren web sitemiz;
Kozmetik sektörü içerisinde yer almakta olup ilk olarak doğal sabunlarla girişimde bulunmuş ve ürün çeşidini arttırmış; en başta Türkiye daha sonra da yurt dışına hizmet vermeye başlamıştır.
Yurt dışı ve Türkiye menşeili ürünleri yine Türkiye veya yurt dışı pazarlarında satmaktayız. Ayrıca Türkiye’de istihdamı arttırmaya çalışmakta ve sizlere daha uygun fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Firmamız kaliteli hizmet içeriği ile her geçen gün başarı grafiğini ileri seviyeye taşımaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek tüm alt yapısını bu ilke üzerine başarılı bir şekilde kurmuştur. Ürünlerimizi sizlere sunarken hem helal olması hem de insan ve çevreye karşı zararlı madde içermemesi önemli hususlarımızdandır.

Ürünlerimiz;
*Kaliteli içeriklerle üretilmiştir.
*Dermatolojik olarak test edilmiştir.
*Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.
*Helal sertifikalı ürünlere yer verilmiştir.
*En uygun fiyat aralığı belirlenerek satışa sunulmuştur.
Firmamız sizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için hizmet kalitesinden ödün vermeyen ürün yelpazesini arttırmaya devam etmektedir.
Bize olan güveninizden ve ilginizden dolayı teşekkür ederiz.
cansutamer.com yeni yapılmış olup sizlerin de fikri ve destekleriyle sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

 

BİZ NEREDEYİZ?

ADRES : Hobyar Mahallesi Hamidiye Caddesi Nafiz Bey İşhanı Kat: 1 No: 8/109 Fatih-Sirkeci/İstanbul